Logowanie

Aktualności

Festiwal nieskuteczności.!

• autor: Lukasz91, 2015-04-27 18:44

Niestety, w ostatnim meczu rundy zasadniczej przegrywamy z drużyną Zgody Repty Śląskie 0:1. Wynik nie odzwierciedla obrazu spotkania, ponieważ zamiast wygranej kilkoma bramkami, przegrywamy to spotkanie. Bramka na wagę trzech punktów i awansu Zgody do grupy mistrzowskiej padła w 83 minucie z rzutu karnego. Naprzód już wcześniej zapewnił sobie awans do grupy mistrzowskiej.

czytaj relację...

Gdyby Naprzód do przerwy prowadził 0:4, drużyna gospodarzy nie mogłaby mieć do nikogo pretensji, gdyby Naprzód w drugiej połowie strzelił trzy bramki, również nie mogliby mieć do nikogo pretensji... jednak Naprzód raził nieskutecznością i piłki do bramki nie potrafił wstrzelić nawet z paru metrów, to co nie udawało się gościom wykorzystali gospodarze, czekając na jedną z takich akcji przez niemal całe spotkanie. W 83 minucie obrońca posyła daleką piłkę na napastnika, ta odbijając się od mokrej nawierzchni zwiększa swoją szybkość i mija bramkarza gości który z impetem wpada w napastnika gospodarzy i sędzia bez wahania wskazuje na rzut karny, który pewnie wykorzystał zawodnik Zgody.

Przez całe spotkanie to Naprzód był stroną przeważającą, zagrażając bramce Zgody kilkunastokrotnie. Gospodarze gdy już stwarzali sobie sytuację podbramkową to albo posyłali piłkę obok bramki albo strzały z łatwością bronił bramkarz Naprzodu.