Logowanie

Aktualności

Wielki comeback.!

• autor: Lukasz91, 2015-04-24 09:22

Mecz z liderem do łatwych należeć nie mógł, i nie należał, ale zawodnicy obydwu drużyn stworzyli naprawdę świetne widowisko. Lepsza okazała się drużyna Naprzodu, która w drugiej połowie odrobiła stratę bramkową i po dwóch golach Pawła Rudnika, świętowała zwycięstwo nad liderem z Lasowic 2:1.!

czytaj relację...

Mecz rozpoczął się niezbyt szczęśliwie dla naszej drużyny, bo już w 3 minucie napastnik Iskry doszedł do sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem i nie zmarnował tak świetnej sytuacji. W pierwszej połowie goście mogli parę razy podwyższyć swój stosunek bramkowy, ale również mogło ich to kosztować groźnym kontratakiem z strony Naprzodu. Akcje przenosiła się z jednej pod drugą bramkę jednak albo pudłowali napastnicy obu drużyn albo świetnie bronili bramkarze popisując się kapitalnym interwencjami i do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Na drugą połowę gospodarze wyszli niezwykle zmotywowani i z nawiązką w 8 minut odrobili straty z pierwszej połowy. Dwukrotnie w zamieszaniu pod bramką rywala świetnie odnalazł się Paweł Rudnik pokonując bramkarza gości w 48 i 56 minucie.  Przy tym wyniki goście z Lasowic musieli postawić wszystko na jedną kartę i rzucili się do ataku, zostawiając przy tym pole do wyprowadzania kontrataków, większość akcji Iskry które przerywali nasi obrońcy kończyły się właśnie wyprowadzeniem kontrataku, jednak w ostatniej fazie zawsze czegoś zabrakło i wyniki nie udało się już podwyższyć. Ostatnie 5 minut to już heroiczna gra o doprowadzanie do wyrównania przez gości, jednak Naprzód świetnie bronił w drugiej połowie dostępu do własnej bramki, a sędzia po 95 minutach zakończył spotkanie.