Logowanie

Aktualności

Mecz o którym trzeba zapomnieć.!

• autor: Lukasz91, 2014-10-02 21:01

To był mecz o którym zawodnicy Naprzodu Wieszowa powinni zapomnieć jak najszybciej. Na boisku, naszej drużyny nie było kompletnie widać o czym niestety świadczy wynik 1:3 dla Zgody Repty Śląskie...

Naprzód na boisku w starciu z Zgodą był lepszy tylko przez kilka minut, wtedy gdy Paweł Rudnik wyprowadził naszą drużynę na prowadzenie. Wykorzystał dobre dośrodkowanie z prawej strony boiska i strzałem głową nie dał szans bramkarzowi. Kilkanaście minut później goście wyrównali, a po przerwie podwyższali swoje prowadzenie w tym meczu, wykorzystując każdy najmniejszy błąd jaki popełniliśmy w defensywie i w ostateczności zasłużenie wywieźli z naszego terenu komplet punktów a w tabeli są już tuż tuż za nami. Po takim meczu nie można wyróżnić żadnego zawodnika, ponieważ cała drużyna zagrała na niskim poziomie. Teraz należy z podniesioną głową wyjść na spotkanie z Unią Strzybnica i dać z siebie wszystko.

Pod koniec meczu na trybunach odegrała się niezręczna sytuacja, gdy jeden z zawodników wdał się w ostrą wymianę zdań z kibicami - Pragnę przeprosić drużynę i kibiców za swoje zachowanie. W tamtym momencie, nie działałem racjonalnie i dałem się ponieść emocjom, chciałem bronić swoją drużynę przed słowami krytyki które na nas padały, jednak zachowałem się nieodpowiednio. - tak skomentował całą sytuację nasz zawodnik przyznając również że cała sytuacja została już wyjaśniona.