Logowanie

Aktualności

Remis jak porażka.!

• autor: Lukasz91, 2014-08-29 19:33

W derbach gminy Zbrosławice zremisowaliśmy z miejscowym Sokołem 1:1. Gola dla Naprzodu zdobył Paweł Rudnik a wyrównującą bramkę straciliśmy już w doliczonym czasie gry...

Mecz był pełen walki o czym mogą świadczyć pokazane kartki których było aż 10, w tym jedna czerwona. Trudno stwierdzić która drużyna była lepsza w tym spotkaniu, mecz był bardzo wyrównanym widowiskiem, a w pierwszej połowie obie drużyny miały parę słupków i poprzeczek, jednak piłka do siatki nie wpadła.

To co ciekawe w tym meczu, wydarzyło się dopiero w drugiej połowie. W 46 minucie wychodzącego na czystą pozycję Seweryna Stojaka fauluje obrońca i ogląda drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę. W tym momencie wyklarowała się wyraźna przewaga gości którzy za sprawą Pawła Rudnika wyszli na prowadzenie w 54 minucie. Ten mecz powinien być rozstrzygnięty kilkanaście minut później, jednak napastnicy Naprzodu tego dnia byli w koszmarnej dyspozycji i zmarnowali KILKADZIESIĄT sytuacji stuprocentowych, nie potrafiąc pokonać bramkarza Sokoła z odległości kilku metrów. Sokół widząc nieporadność ofensywną gości odżył na ostatnie 15 minut i stworzył kilka groźnych sytuacji do zdobycia bramki a decydujący cios zadał w 93 minucie. Przy bocznej linii do wejścia na boisko gotowy był Patryk Malyska jednak nikt nie zgłaszał chęci opuszczenia boiska, a sędzia boczny który wcześniej zakomunikował zmianę, cofnął swoją decyzję. Zaskoczonych gości świetnie skontrowali gracze Sokoła, doprowadzając tym samym do wyrównania. Tuz po rozpoczęciu gry od środka, Naprzód szybko znalazł się pod polem karnym gospodarzy, jednak strzał Stojaka zatrzymał się na poprzeczce a sędzie główny zakończył to spotkanie.