Logowanie

Aktualności

Punkty wracają do Wieszowy. Styl się nie liczy.!

• autor: Lukasz91, 2014-08-19 22:26

Naprzód Wieszowa pokonał Iskrę Połomia 0:1 i razem z Iskrą Lasowice przewodzi w tabeli grupy I. Bramkę dającą trzy punkty zdobył w 13 minucie Arkadiusz Kozioł.

Trzy punkty przywiezione z trudnego terenu cieszą, jednak styl gry naszego zespołu nie zachwycił, ale kto za parę tygodni będzie o tym pamiętał. Mecz w deszczowej aurze był pełen ostrej i zaciętej walki o każdą piłkę i każdy centymetr boiska.

Naprzód przeważał przez pierwsze 15 minut spotkania a efektem tego był zdobyta bramka, jak się później okazała jedyna w tym spotkaniu. Piłkę po złym wybiciu przez stopera Iskry przejął Seweryn Stojak zagrał do Arkadiusz Kozła który zdecydował się na strzał z 25 metrów, po drodze rykoszetem piłka odbiła się od jednego z obrońców gospodarzy i kompletnie zmyliła interweniującego bramkarza. W pierwszej połowie więcej dogodnych sytuacji stwarzali sobie gospodarze, jednak większość strzałów była zbyt słaba by pokonać naszego bramkarza lub napastnicy Iskry byli łapani na spalonych. Tuż przed przerwą groźny strzał z 30 metrów oddał Miller, jednak piłkę zmierzającą w okienko bramki w ostatniej chwili na rzut rożny wybił bramkarz.

Gospodarze w drugiej połowie postawili wszystko na jedną kartę i atakowali większą ilością graczy, jednak tego dnia szczęście sprzyjało gościom i mimo dogodnych kilkunastu sytuacji Iskra bramki nie potrafiła zdobyć. Naprzód cofnął się głęboko do obrony i tylko czekał na swoją szansę, szanse się przytrafiły jednak było ich niewiele i zawiodła skuteczność. Najpierw piłkę, z bliskiej odległości po rzucie rożnym, nad bramką posłał Krzysztof Baron, potem znów po rzucie rożnym w piłkę na drugim metrze nie trafił Łukasz Warzecha, a dogodnej sytuacji sam na sam nie wykorzystał również Dawid Wichary oraz czwórka naszych graczy która mając przed sobą tylko obrońcę i bramkarza gospodarzy kompletnie się pogubiła. Mimo widocznej przewagi gospodarzy w tym spotkaniu trzy punkty wracają do Wieszowy.