Logowanie

Aktualności

Piłkarskie jaja.!

• autor: Lukasz91, 2014-05-29 21:43

Tylko 9 zawodników uzbierał Naprzód na mecz z drużyną Rodła Górniki. W takim składzie nie można było inaczej skończyć tego meczu jak porażką. Goście wygrali aż 1:9, a honorowego gola dla Naprzodu zdobył w 69 minucie Łukasz Warzecha.

czytaj relację...

Ciężko cokolwiek napisać o tym meczu, Naprzód rozpoczął spotkanie tylko w dziewięciu i z pomocnikiem zamiast bramkarza w bramce, więc ciężko było oczekiwać czegokolwiek od ambitnych zawodników gospodarzy. Rodło dominowało na boisku bezwzględnie i zdemolowali gospodarzy już w pierwszej połowie, wbijając broniącemu się Naprzodowi sześć bramek. W drugiej połowie gospodarze grają w dziesiątkę i obraz gry się troszkę zmienił, Naprzód stworzył kilka dogodnych sytuacji, jednak walczenie za dwóch dodatkowych zawodników w pierwszej połowie dało się we znaki i gospodarze nie byli w stanie odpierać ataków zawodników Rodła. Goście dorzucili jeszcze trzy bramki. Honorowe trafienie dla Naprzodu padło po stałym fragmencie gry w 69 minucie. Piłkę z rzutu rożnego dośrodkował Arkadiusz Sowa a Łukasz Warzecha pokonał strzałem głową bramkarza Rodła.

Miejmy nadzieję że okrojona kadra który była wynikiem chorób, pracy i różnorakich wyjazdów się więcej nie powtórzy, i na kolejny mecz  drużyna się zmotywuje by na boisku w Strzybnicy nie trzeba było walczyć w niepełnym składzie.