Logowanie

Aktualności

Powrót po świętach.!

• autor: Lukasz91, 2014-04-24 21:05

W dwóch pierwszych meczach z Iskrą Połomia pokonaliśmy ten zespół odpowiednio 3:1 oraz 0:2, teraz dorobek bramkowy z tym przeciwnikiem podwoiliśmy pokonując ich aż 5:1. Bramki dla Naprzodu zdobyli Mateusz Wylężek, Krzysztof Baron oraz Paweł Rudnik który ustrzelił hat-tricka.

czytaj relację...

Mecz dla naszej drużyny rozpoczął się wyśmienicie ponieważ już po pięciu minutach prowadziliśmy 2:0 po dwóch trafieniach Pawła Rudnika. A świetną asystą przy pierwszym trafieniu popisał się Wojciech Oleśko, zagrywając prostopadłe 30 metrowe podanie pomiędzy obrońcami. Po 15 minutach mecz już był praktycznie rozstrzygnięty, w pole karne dośrodkował Tomasz Kinor, piłka odbiła się po drodze od Barona a ostatecznie do bramki trafił Wylężek. W pierwszej połowie żadna z drużyn nie miała już żadnej poważnej okazji do zdobycia bramki, i na przerwę zeszliśmy z 3-bramkowym prowadzeniem.

Od pierwszej minuty drugiej połowy Iskra rzuciła się do odrabiania strat, Naprzód cierpliwie czekał, przerywając zapędy gości i bezlitośnie wykorzystał najmniejszy błąd jaki przytrafił się tylko drużynie z Połomii, Piłkę otrzymał bramkarz gości i naciskany przez Rudnika zagrał prosto pod jego nogi, a ten nie miał problemu z umieszczeniem piłki w pustej bramce. Dążenie gości do zdobycia bramki powiodło się w 67 minucie, ale tego dnia Iskrę było stać tylko na jedno honorowe trafienie. Na chwilę uwagi zasługuję również obrona Krzysztofa Piskorza który po uderzeniu z rzutu wolnego obronił strzał zmierzający w samo okienko strzeżonej przez niego bramki. W samej końcówce Naprzód wyprowadził jeszcze jedną kontrę, piłkę do Kinora zagrał Piskorz, ten bez wahania odegrał do Szołtysika który posłał piłkę do wychodzącego na wolne pole Barona a ten ustalił wynik meczu na 5:1.