Logowanie

Aktualności

11 kolejka

• autor: kuka32, 2013-11-03 17:09

W niedziele 03.11 wygraliśmy u siebie z drużyną Zgoda Repty 4-0. Był to nasz ostatni mecz w tym roku. W 36 minucie z lewej strony pola karnego piłkę wrzuca A.Sowa ta trafia do G.Sojczyńskiego który kieruje ją do siatki 1:0. W 65 minucie z rzutu rożnego piłkę centruje A.Sowa a bramkę głową zdobywa P.Rudnik 2:0. W 73 minucie z prawej strony pola karnego piłkę w okolice 11 metra zagrywa G.Sojczyński tam przejmuje ją P.Rudnik i ze spokojem umieszcza ją w bramce gości 3:0. W 85 minucie lewą stroną szarpnął A.Sowa zagrał w pole karne do P.Rudnika który zdobywa swoją 3 bramkę w tym meczu 4:0. Szans bramkowych było więcej jednak zabrakło wykończenia lub bronili bramkarze obu drużyn. W całym meczu a szczególnie w drugiej połowie była widoczna nasza przewaga na boisku. Mecz toczył się w strugach deszczu przez całe 90 minut solidnie padało co też odbiło się na niskiej frekwencji kibiców na dzisiejszym meczu,dlatego tym większe podziękowania dla tych co się pojawili nas dopingować.