Aktualności

6 kolejka

• autor: kuka32, 2013-09-29 16:17

W sobotę 28.09 wygraliśmy na wyjeździe z drużyną Orzeł Koty 1:4.

Mecz układa się dla nas idealnie gdyż w 5 minucie mamy rzut wolny na 20 metrze,uderza Arek Sowa i po rękach bramkarza piłka wpada do siatki 0:1. Naciskamy mocniej przeciwnika i w 18 minucie po rzucie rożnym Wojtek Oleśko strzela na bramkę,jego strzał trafia w rękę obrońcę gospodarzy rzut karny dla naszej drużyny który skutecznie wykorzystuje Seweryn Stojak 0:2. W 30 minucie zawodnik Orła zostaje sfaulowany w naszej 16,sędzia dyktuje rzut karny jednak nasz bramkarz Krzysiek Piskorz chwyta strzał przeciwnika z 11 metra. Nasz zespół stwarza sobie jeszcze kilka dogodnych sytuacji jednak brakuje wykończenia. W 43 minucie Adi Niemczyk przerzuca piłkę na lewe skrzydło tam jest Arek Sowa który gubi obrońcę i uderza z prawej nogi pod poprzeczkę 0:3. Na przerwę schodzimy w dobrych humorach lecz po przerwie gra troszkę siadła i to gospodarze zaczynają nas atakować. W 55 minucie jeden z zawodników Orła umieszcza piłkę w naszej bramce jednak czyni to będąc na spalonym,prawidłowo trafia już w 63 minucie strzelając z prawej strony pola karnego 1:3. W 68 minucie po jednym z naszych ataków piłkę na 20 metrze przyjmuje Grzesiek Sojczyński i uderza piłkę prawą nogą ,,z fausza" która wpada bramkarzowi za kołnierz 1:4. Do końca meczu okazji strzeleckich nie brakowało lecz wynik się już nie zmienia.