Logowanie

Aktualności

Sparing

• autor: kuka32, 2013-03-11 13:36

W sobotę 09.03.2013 r rozegraliśmy sparing z drużyną Jedność 32 II Przyszowice w Zabrzu Zaborze o godzinie 18:00. Udało nam się wygrać z zespołem Jedności której pierwsza drużyna gra w 4 lidze natomiast nasz sobotni przeciwnik lideruje w rozgrywkach b klasy zabrzańskiej w grupie I. Mecz nie zaczął się dla nas szczęśliwie bo jeden z pierwszych strzałów na nasza bramkę i piłka po ładnym uderzeniu wpadła w sam górny róg bramki,bramkarz nie miał szans przy tym strzale. Szybko stracony gol nas nie załamał, i po kilkunastu minutach bramkę wyrównującą strzelił Wojtek Oleśko. Do przerwy było jeszcze kilka okazji na zdobycie gola jednak brakowało wykończenia. Po przerwie obraz gry się nie zmienił obie drużyny stwarzały sobie sytuacje i tempo gry było dosyć szybkie,w efekcie czego mecz mógł się podobać a emocji nie brakowało. Zabójczy cios zadał jednak przeciwnikowi pod koniec meczu Paweł Rudnik który strzelił w długi róg bramki i po rękawicach bramkarza piłka wpadła do siatki. Przy bramkach asysty zaliczyli Seweryn StojakArek Sowa.